Jak wybrać firmę remontową przez Internet?

/

Jeśli planujesz wynająć ekipę, która przeprowadzi dla Ciebie cały remont, to prawdopodobnie zaczniesz od poszukiwań w Internecie. Na pewno będziesz chciał zapłacić jak najmniej za usługę, ale niestety zbyt tanie firmy nie zawsze są właściwym wyborem. Poniżej dowiesz się w jaki sposób znaleźć firmę, która będzie rzetelna i uczciwa.

Wybierz kilka firm

Sprecyzuj, jakimi kryteriami będziesz się sugerował podczas wyboru firmy. Możliwe, że będzie to cena, czas realizacji oraz termin. Zazwyczaj firmy remontowane mają zajęte kilka miesięcy terminów do przodu, dlatego uważaj na przedsiębiorstwa, którym "nagle odpadła robota", ponieważ zazwyczaj nie mają żadnych zleceń z uwagi na niski profesjonalizm.

Wybierz dwie lub trzy firmy i szukaj o nich informacji w sieci. Zwracaj uwagę na komentarze i prześledź serwisy typu GoldenLine oraz Zumi. Zadzwoń do jednego z byłych klientów wybranej firmy, aby poznać dokładną opinię na jej temat. Może to brzmi pół poważnie, lecz mowa o remoncie czyli dużych pieniądzach. Szkoda byłoby je dać firmie, która nie jest do końca uczciwa.

Nie szukaj na szybko!

Remont i tak Cię nie ominie, a na wyborze niewłaściwej firmy możesz tylko stracić. I tak wydasz duże pieniądze, więc jeśli nie znajdziesz firmy dzisiaj, szukaj aż do skutku!